HTD - Effective IT solutions


Navigace


PROJEKTY

Pokud chceš vozit cihly, nekupuj na jejich převoz Ferrari


Naše dlouholeté zkušenosti nás přesvědčily, že spousta společností až po uvedení projektu do provozu (výpočetní středisko, řídící technologie, databázové systémy, firemní sítě...) zjistí, že utratili spoustu peněz zbytečně.
Při plánování nákupu nového zařízení doporučujeme připravit kvalitní projekt. Kvalitní projekt nám říká, na co bude zařízení sloužit a jaké vlastnosti má dané zařízení mít. Při tvorbě projektu beremev úvahu různé širší souvislosti, které vnímáme komplexně. Někdy zdánlivě nesouvisející věci tvoří harmonický celek.Investice do projektu je velmi důležitá. Na základě kvalitně připraveného projektu známe celkovou investici, funkčnost, efektivitu, spolehlivost, bezpečnost, ještě před realizací. Po realizaci nám projekt slouží jako kontrola vynaložených investic a funkčnosti. Tento systém můžeme přirovnat k projektu při stavbě rodinného domu. Představte si, že stavíte rodinný dům bez projektu a dodavatelé rozhodují o tom, jaké materiály a zařízení vám dodají. Nebudete vědět dopředu kolik bude váš dům stát, kolik bude mít místností, zda bude energeticky výhodný a dokonce nebudete vědět, jak bude vypadat. Při dokončení stavby zjistíte, že jste chtěli stavět rodinný dům a máte výrobní halu.
Marketing dodavatelů HW i SW je mnohdy velmi agresivní a ve snaze prodat nebere v úvahu komplexnost, efektivitu a možnost využití stávajícího zařízení. Tím mnohdy donutí zákazníka ke zbytečným výdajům.
Mnohokrát myšlenka může být dobrá, ale zmaří ji špatné řešení.
Zpět

Helpdesk

Helpdesk

Kontakt HTD

HTD, spol. s r. o.,
Pacajevova 24, 149 00, Praha 4
tel.: +420 267 913 157, fax: +420 267 913 162


copyright© 2009 HTD All Right Reserved